Blogmas dzień 18 | Kartki świąteczne.

Ile z nas wysyła jeszcze tradycyjne kartki pocztą? A ile z nas wysyła SMSy z życzeniami? A może raczej skłaniamy się ku wysyłaniu życzeń drogą internetową i zostawiamy wpisy na portalach społecznościowych??? Ja się przyznaję, że do najbliższej rodziny wysyłam kartki tradycyjne, papierowe, w kopercie, ze znaczkiem, z naklejką świąteczną. A do dalszych znajomych raczej wysyłam SMSy lub wiadomości właśnie przez internet. Jak jest u Was??? 


Ale w tym roku postanowiłam, że zamiast zostawiać wiadomość na portalu społecznościowym typu Facebook, wyślę maile z życzeniami. I zrobię sama "kartki" świąteczne w programie graficznym, ze swoimi zdjęciami. Włożę w to trochę serca, pracy, a może akurat komuś zrobi się miło, że o nim pamiętałam i wysłałam tego typu życzenia?
Jeśli macie ochotę, to zrobiłam trzy "kartki" z życzeniami. Nie z jakimiś skopiowanymi rymowankami jakich można znaleźć setki. Takie proste życzenia, od serca. Krótkie i zwięzłe, ale okraszone własnym wkładem. Być może komuś z Was się także przydadzą??? 
Napiszcie koniecznie jak u Was wygląda składanie, wysyłanie życzeń. I dajcie znać jak podobają się Wam moje "karteczki" :)

Komentarze

  1. Ja wysłałam papierowe :)) Co prawda tylko trzy, ale jednak.
    Ładne te Twoje kartki :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy