Blogmas dzień 1 | Wprowadzenie + list do Świętego Mikołaja.

Ideę wprowadzenia wpisów z serii blogmas zaczerpnęłam z You Tube. Video blogerki w serii vlogmas nagrywają filmiki głównie o tematyce świątecznej codziennie od 1 do 24/25 grudnia. Uznałam to za świetny pomysł i godny wprowadzenia do blogosfery. Jest to dla mnie szczególnie interesujące, bo sama bardzo wyczekuję świąt, czekam na nie i rozkoszuję się tym oczekiwaniem. Wczoraj zaczął się adwent, pierwsza świeca zapłonęła na wieńcach adwentowych. Oznacza to, że święta są już bliżej niż dalej. W tym okresie myślimy o przystrajaniu mieszkań, o prezentach dla najbliższych, o choinkach i innych rzeczach związanych ze świętami. Dlaczego nie miałabym pisać o tym na blogu, jeśli uważam to za ważny i ciekawy temat? Dlatego zapraszam Was na serię wpisów związanych z Bożym Narodzeniem i przygotowaniami do niego. Może uda mi się komuś z Was w jakiś sposób pomóc, zaczerpniecie jakieś inspiracje czy pomysły. 


Skoro już wiecie czym ta seria pachnie, czego możecie się spodziewać, to na dobry początek pokażę Wam swój list do Świętego Mikołaja. Swoją drogą - a czy Wy już napisałyście swoje listy? Czy raczej tą tradycję pożegnałyście wraz z wkroczeniem w wiek dorosły? Myślę, że czasem warto zamienić się w dziecko i pobawić się w coś, co na co dzień może się wydać głupie i infantylne. A jeśli napisałyście, to pochwalcie się tutaj tym, co chciałybyście w tym roku otrzymać od Mikołaja w prezencie! :)


Komentarze

  1. Mój list pojawi się dziś na blogu ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne! Na wszelki wypadek przygotuj olbrzymią skarpetę :) Mikołaj będzie miała łatwiej. Pomyśl, jak on włoży torbę albo statyw do skarpetki ( z małej kobiecej nóżki) Życzę miłej niespodzianki i ciepło pozdrawiam Dorota

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy