Podsumowanie blogowe roku 2014.

Nigdy nie robiłam podsumowań rocznych z tego co pojawiało się na blogu. A szkoda, bo fajnie jest powspominać jakie makijaże, zdobienia paznokci czy inne ciekawostki pojawiały się we wpisach. Dlatego też poświęciłam trochę czasu i wybrałam co ciekawsze rzeczy, które warto wspomnieć i jeszcze raz na nie zajrzeć.


Z nieco mocniejszych makijaży pojawił się ten z wykorzystaniem pigmentów KOBO. Wymagał trochę pracy, ale z efektu końcowego byłam całkiem zadowolona. 

http://raisin1989.blogspot.de/2014/04/zrob-sobie-lakier-do-paznokci-d.html

Z serii ciekawostek ukazał się wpis o tym jak samemu można sobie spreparować lakiery do paznokci. Przyjemna sprawa takie niepowtarzalne lakiery, które samodzielnie możemy sobie zrobić w domu. 

http://raisin1989.blogspot.de/2014/05/co-do-demakijazu-micel-czy-dwufazowka.html

Podzieliłam się moimi przemyśleniami na temat tego czym zmywać makijaż. Czy sięgnąć po płyn micelarny czy raczej po dwufazówkę?

http://raisin1989.blogspot.de/2014/06/jestem-blogerem.html

Stworzyłam swoją infografikę na temat tego jak ja widzę blogowanie i tego kim jest bloger. W skrócie opisałam zjawiska, które można zaobserwować w blogosferze i co ostatecznie z tego wynika. 

http://raisin1989.blogspot.de/2014/08/delikatnie-ale-z-byskiem-manicure-na.html

Delikatny, ale jednak niebanalny manicure w moim wykonaniu. Strasznie spodobało mi się połączenie lakierów w tym zdobieniu, więc uważam, że warto sobie o nim przypomnieć i być może ponownie odtworzyć? :)

http://raisin1989.blogspot.de/2014/09/rajstopy-nie-do-zdarcia-sally-hansen.html

O produkcie, który jest świetną alternatywą dla rajstop też napisałam kilka słów. Warto sobie o nim przypomnieć kiedy tylko za oknami zrobi się nieco cieplej (czego nie mogę się już doczekać).

http://raisin1989.blogspot.de/2014/10/manicure-ze-stemplami-pytka-z-born.html

Nareszcie udało mi się ogarnąć stemple do paznokci! Nie mogłam się tym nie pochwalić także przed Wami :)

http://raisin1989.blogspot.de/2014/11/manicure-zoto-czarny-zygzak.html

No i jeszcze jeden całkiem udany według mnie manicure. Tym razem wykonany przy pomocy pasków do frencza w kształcie zygzaków. Przydatny wynalazek takie paski ;)

W dużym skrócie tak wyglądał miniony 2014 rok na blogu. Przyznam, że nie miałam dla bloga tyle czasu ile bym chciała. Niestety życie weryfikuje nasze plany i przez natłok obowiązków nie byłam w stanie często publikować wpisów. Mam ogromną nadzieję, że ten 2015 rok pozwoli mi na nieco częstsze pisanie, bo sprawia mi to ogromną radość. Lubię dzielić się z Wami swoimi pomysłami, czasami przemyśleniami czy znalezionymi ciekawostkami.
Trzymajcie kciuki za to, by nie brakło mi zapału, pomysłów i czasu na blogowanie. Miejmy nadzieję, że będzie to owocny rok, obfitujący w kreatywne pomysły :)

Komentarze

  1. Ja w tym roku chyba jednak podaruję sobie podsumowania bo nie był on tak fajny. Może 2015 będzie o wiele łaskawszy niż ten poprzedni :-) Wszystkiego dobrego :-*

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy