Zapachowo - Chloe Love Story

Chloe Love Story to moje pierwsze perfumy tej marki, ale sądzę, iż nie ostatnie. Zamknięta we flakonie historia miłości, stworzona w roku 2014 przez Anne Flipo ma podbijać serca kobiet na całym świecie. Co takiego ma w sobie ten zapach? Czy okazał się być dla mnie strzałem w dziesiątkę?


Przezroczysta, szklana buteleczka ozdobiona jakby plisem jest już znakiem rozpoznawczym Chloe. W Love Story korek ma kształt kłódki na znak kłódek zapinanych przez zakochanych na moście miłości Pont des Arts. Minimalistyczny flakon jest dość uniwersalny ale jest coś w tej prostocie. Kiedy koncerny kosmetyczne próbują sprzedawać zapachy w jak najbardziej wyszukanych flakonach, tak tutaj ma się bronić sam zapach.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy - neroli, bergamotka, grejpfrut, cytryna, gruszka
Nuty serca - kwiat pomarańczy, stefanotis, róża, czarna porzeczka, brzoskwinia
Nuty bazy - piżmo, cedr, drzewo kaszmirowe, paczula


Zapach Chloe Love Story na początku uderza świeżością białych kwiatów. Kwiecistość i radość aż tryska z flakonu, aby móc przeobrazić się w coś głębszego. Niczym prawdziwa historia młodych kochanków; na początku szalone zauroczenie, które z upływem czasu przeradza się w głębokie uczucie, aż po dojrzałą i dostojną miłość.

Początkowe odurzenie rześkim aromatem ustępuje na rzecz upojenia lekko ciężkawym piżmem i neroli. Uwielbiam zapachy z ogonkiem i tutaj ten ogonek mi towarzyszy. Jeśli miałabym opisać ten zapach jednym słowem, to uznałabym, że jest on po prostu uroczy. W pozytywnym słowa tego znaczeniu. Tak uroczy, że ma się ochotę do niego wracać i przeżywać tą historię miłości na nowo, po raz kolejny i kolejny.

Zapach bardzo spójny i rozwijający się przez cały dzień. Trwały, kobiecy, niby mało odkrywczy, bo gdzieś już to było, ale jednak ma w sobie "coś". Odpowiedni zarówno na wyjątkowe okazje, jak i na zwyczajny dzień, w który chcesz się poczuć inaczej, bardziej wyjątkowo.


Ta historia miłości mnie przekonuje. Jest prosta, łatwa w odbiorze, spójna i urocza. Chloe Love Story to zapach, który będzie dobrze leżał zarówno na młodych jak i nieco zaawansowanych wiekiem kobietach.

Cena:
30ml - 269,00zł
50ml - 379,00zł
75ml - 459,00zł

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy